Hakkımızda Web Hosting Web Tasarım Hizmetlerimiz Referanslarımız İrtibat
 

Kurum ve kuruluşların tanıtımlarında, iletişim sistemlerinde çağa uyumlu, yüksek teknoloji barındıran Multimedia bileşenleri araç olarak kullanılarak, inovatif yaratı ve esnek müşteri ilişkileri baz olarak korunmaktadır. Multimedia'nın sadece tanıtım aracı olmaktan öte, bilgi bankası kurumlarını ve program yazılımlarını da içine alması ile birlikte bu sektör bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Multimedia, tanıtımın yanında bilgi bankası ve program yazılımlar da içerebilir.

İNTERAKTİF CD-ROM .: İstenilen her dilde hazırlanabilen interaktif CD-Rom'lar, iki farklı duyu organına aynı anda hitap eder. Yüksek etki gücüne sahip bu enformasyon aracında animasyonlar, video görüntüleri, dijital fotoğraflar, yazılı bilgiler, bilgi bankaları, arama mekanizmaları, seslendirilmiş metinler yer alır.

DİJİTAL FOTOĞRAF ÇEKİMİ .: Mekan ve ürün fotoğraf çekimlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Dijital ortama direkt aktarılabilmesi sebebi ile tercih edilir. Kullanımı proje süresini kısaltır; maliyetleri düşürür.

VIPcard .: Dijital kartvizittir. Genellikle prestij ve arşivleme amacı ile kullanılır. İnteraktif VIPcard, kitapçık formundaki bir kataloğa göre pek çok üstünlüğe sahiptir. Tanıtım video filmlerinin de içine alınması ile beraber önem kazanmıştır. Gömlek cebinde dahi taşınabilecek kadar küçüktür.

VİDEO ÇEKİMİ .: Dijital ve BetaCam kameralar kullanılarak, havadan ve yerden çekimler yapılır. Çekim için gerekli olan her türlü profesyonel ekipman bünyemizdedir. Video çekim ekibi konusunda akademisyen olup; senaryodan montaja kadar konuya hakimdir.

DVD .: 5 GB alana sahip olmanın rahatlığı ile tüm Multimedia bileşenlerinin kullanımında eşsiz bir fırsat yaratır. Simülasyonlar, video filmleri, arşivleme gibi geniş alan işgal eden projelerde tercih edilir. Görüntü kalitesi mükemmeldir.

 
Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız Destek İrtibat